TZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE PREDSTAVILA TURISTIČKU PONUDU NA 26. MEĐUNARODNOM SAJMU TURIZMA U VARŠAVI

TZ SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE PREDSTAVILA TURISTIČKU PONUDU NA 26. MEĐUNARODNOM SAJMU TURIZMA U VARŠAVI

TZ Sisačko-moslavačke županije organizirala je predstavljanje turističke ponude Sisačko-moslavačke županije na 26. Međunarodnom sajmu turizma TTWarsaw, koji se održao od 22 – 24.11.2018. godine u Varšavi, Poljska.

TZ SMZ je predstavila turističku ponudu županije, ali i cijelog Klastera Središnja Hrvatska, a nazočni su bili i djelatnici TZG Kutine.
Sajam TTWarsaw održava se već 25 godina i predstavlja jedan od najvažnijih događaja za turizam u Poljskoj. Ovaj sajam je bio idealan za ostvarivanje poslovnih kontakata, kako sa predstavnicima turističke zajednice u Poljskoj, velposlanstva RH u Poljskoj, tako i sa predstavnicima turizma iz inozemstva, te je dogovorena daljnja suradnja na pojačanoj promociji naše županije i u 2019. godini, budući da su poljski turisti već godinama u prvih pet zemalja po dolascima i noćenjima u našoj županiji.

Moglo bi vas zanimati

Gotovo 500 djece na 18. Olimpijadi dječjih vrtića

U Zaboku je održana 17. Olimpijada dječjih vrtića, na kojoj su se djeca natjecala u …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *